Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11978
Stary 07.05.2011, 21:07
Jagielonia w nast kolejce wyjazd do wa-wy na Polonie, pozniej mecz z Legia u siebie. Dziekuje, dobranoc.
Mistrz Mistrz Nasz TS!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez flamengista : 07.05.2011 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując