Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
Od: 09.2010
Offline
#
11978
07.05.2011, 21:07
Jagielonia w nast kolejce wyjazd do wa-wy na
P
olonie, pozniej mecz z
L
egia u siebie. Dziekuje, dobranoc.
Mistrz Mistrz Nasz TS!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez flamengista : 07.05.2011 o godz. 21:17.
White91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do White91
Znajdź inne posty napisane przez White91