Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11977
Stary 07.05.2011, 20:59
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Kolego, krok dalej być na pewno nie możemy, ponieważ Jagiellonia przegrała, a co za tym idzie, w przypadku naszej ( tfu tfu ) przegranej pozostaniemy w tym samym miejscu, w którym jesteśmy.

Los po prostu chcę, żebyśmy w tym roku zdobyli mistrza. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, żebyśmy go nie zdobyli. Jak mawiał klasyk " Przynajmniej liga ciekawsza " .
co ciekawe jeszcze na koniec poprzedniej rundy los nie chciał żebyśmy byli Mistrzem, więc pisanie o przeznaczeniu pozostawmy na inną okazję, może u buka będzie dobra
moim zdaniem równie dobrze w tym roku najsłabszym Mistrzem może być Wisła, Jaga czy ktoś z bandy pościgowej
choć również mocno liczę że jednak się uda, nie z powodu tęsknoty za pucharami (bo w tym roku nie mamy raczej szans) a z powodów dodatkowej kasy za MP i statystyki...
Odpowiedz cytując