Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11974
Stary 07.05.2011, 20:57
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Miszczem ani Mistrzem nikt nie jest. Wisla patrzac na ostatnie mecze moze wtopic nie tylko jeden mecz... Taka zlosliwosc za zlosliwosc.

Jestem kibicem Legii - Jestem
Legia ma matematyczne szanse na MP - Ma
Legia wygrala ostatnie mecze - tak
Wisla przegrala ostatnie mecze - tak

Mam jak widzisz powody by wierzyc, wiec z czego sie smiejesz misiu pysiu ?

Ja tam bede zadowolony z 2 miejsca
Zasada dotycząca polskiej ligi - jak ktoś zacznie jakąkolwiek serię, to znaczy, że za chwilę ta seria się skończy. Polonia Warszawa wygrała cztery mecze z rzędu? No to znaczy, że teraz w końcu przegra i nieważne, że akurat przyjeżdża Śląsk bez stu kontuzjowanych piłkarzy. Widzew nie przegrał pięciu meczów z rzędu, a Legia nie wygrała sześciu z rzędu? No to obustronne przełamanie. Jagiellonia wygrała trzy spotkania z rzędu, a Polonia Bytom dwa z rzędu przegrała? Czyli wygra Polonia!
weszlo.com



Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Jagiellonia gra tak jak było to do przewidzenia. Bez Grosickiego ten zespół nie istnieje. Niestety ktoś w pewnym momencie odleciał w Białymstoku i myślał,że jest tam nie wiadomo jaki team. A jaki jest widzimy. Najweselsze jest to,że wystarczy to na drugą lokatę
Najweselsze jest to, że w tej lidze można zdobyć mistrzostwo bez bocznych obrońców
Odpowiedz cytując