Mistel napisał(a):

|
Wie ktoś jak jutro linia 304 jeździ? Bo ponoć jakaś procesja jest rano, a w żadnym komunikacie nie ma podanego że jest zmiana trasy, mimo że jeździ ulicami które mają być zamknięte.
|
http://www.mmkrakow.pl/370154/2011/5...?category=news
Linia
304 z Wieliczki do Ronda Matecznego bez zmian, następnie ul. Konopnickiej, al. Krasińskiego, ul. J. Piłsudskiego i dalej po swojej trasie do Dworca Głównego. Powrót: z ul. Kurniki do ul. Podwale – jak obecnie, następnie ul. J. Piłsudskiego, al. Krasińskiego, ul. Konopnickiej do Ronda Matecznego i dalej bez zmian do Wieliczki.