Oldpara napisał(a):

|
Trenera ocenimy po sezonie. Na razie to Skorża zdobył następne trofeum, a my nic. Nie chce nawet myśleć o teoretycznie możliwym scenariuszu, że jutro tracimy pkt. z Lechią, potem z Lechem, dostajemy w tyłek w Warszawie i mistrzem zostaje Legia. Jak wtedy ocenilibyśmy Maskaanta?
|
Gdybym mial wybierać Puchar ze Skorżą ( a niestety oglądam Legię praktycznie w każdym meczu ) a trzecie miejsce z Maskantem Widząc te zalążki fajnego grania na początku budowy drużyny, to to nawet nie jest pytanie.
Co do wizji wydarzeń to lubię fantastykę, naprawdę. Tylko to jest poziom skrzyżowania wszystkich superbohaterów amerykańskich komiksów walczących przy użyciu wszystkich swoich mocy z gigantycznym zielonym robakiem próbującym zawładnąć naszą planetą przy pomocy gigantycznych czerwonych jeżozwierzy.
Nie przepadam za tym rodzajem.