Ani jednej kompletnej regularnej druzyny.. kto jeszcze twierdzi,ze poziom idzie w gore?Jaga,Slask..no dla nas oczywiscie dobrze,ale jak wejda do pucharow i nie zrobia znaczacych wzmocnien to moga osmieszyc sie jeszcze bardziej niz my. Nam zreszta w tym skladzie tez praktycznie kazdy moze wkopac.co za czasy..
