Reksio33 napisał(a):

|
Lechia ma jutro szanse na wskoczenie na pudło + podbicie na 2 pkt do Jagi + w tej lidze mogłaby po cichu myśleć o mistrzostwie. Wyjdą zmobilizowani jak skur****n. Na dodatek grają przed własną publicznością.
|
Z nami to jakos najbardziej przeciwnicy sie mobilizują w porownaniu do Legii czy Lecha