Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11967
Stary 07.05.2011, 20:25
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Lechia ma jutro szanse na wskoczenie na pudło + podbicie na 2 pkt do Jagi + w tej lidze mogłaby po cichu myśleć o mistrzostwie. Wyjdą zmobilizowani jak skur****n. Na dodatek grają przed własną publicznością.
Z nami to jakos najbardziej przeciwnicy sie mobilizują w porownaniu do Legii czy Lecha
Odpowiedz cytując