Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11966
Stary 07.05.2011, 20:23
Lechia ma jutro szanse na wskoczenie na pudło + podbicie na 2 pkt do Jagi + w tej lidze mogłaby po cichu myśleć o mistrzostwie. Wyjdą zmobilizowani jak skur****n. Na dodatek grają przed własną publicznością. Wisła też ma coś do udowodnienia. Zapowiada się nam jutro piękny mecz.
Odpowiedz cytując