|
Lechia ma jutro szanse na wskoczenie na pudło + podbicie na 2 pkt do Jagi + w tej lidze mogłaby po cichu myśleć o mistrzostwie. Wyjdą zmobilizowani jak skur****n. Na dodatek grają przed własną publicznością. Wisła też ma coś do udowodnienia. Zapowiada się nam jutro piękny mecz.
|