flamengista napisał(a):

PS. Przy takiej lidze wszystko jest możliwe, nawet Legia z tytułem mistrzowskim. To byłyby niezłe jaja - nawet Zaorski z Bareją do spółki by tego nie wymyślili. Skorża w podwójnej koronie - za PP i Mistrzostwo, prowadząc najgorszą Legię od 20 lat
|
I jeszcze pewnie z ujemnym bilansem bramek!
