Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11956
Stary 07.05.2011, 19:58
Jaga chyba balowala bo oni nie umieja 3 podan wymienic bez potkniecia/odskoczenia pilki itp. Widzew gra bardzo fajna pilke mimo ze przez poczatek drugiej polowy sie bronil rozpaczliwie.
Mysle ze mecz z nami odpuscili albo sie zes*** w szatni, tylko nie wiem z jakiego powodu.
Teraz 14 minut gry Jagi w przewadze. Mysle ze bramke strzela, ale trzy? Graja zbyt drewnianie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując