|
Jaga chyba balowala bo oni nie umieja 3 podan wymienic bez potkniecia/odskoczenia pilki itp. Widzew gra bardzo fajna pilke mimo ze przez poczatek drugiej polowy sie bronil rozpaczliwie.
Mysle ze mecz z nami odpuscili albo sie zes*** w szatni, tylko nie wiem z jakiego powodu.
Teraz 14 minut gry Jagi w przewadze. Mysle ze bramke strzela, ale trzy? Graja zbyt drewnianie.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|