Powiało grozą. Chłopcy zaczęli się obsypywać piaskiem, zaraz wyciągną swoje fujarki i zaczną mierzyć, kto ma dłuższą.
Panowie, trzymajcie jakiś poziom.
PS. Przy takiej lidze wszystko jest możliwe, nawet Legia z tytułem mistrzowskim. To byłyby niezłe jaja - nawet Zaorski z Bareją do spółki by tego nie wymyślili. Skorża w podwójnej koronie - za PP i Mistrzostwo, prowadząc najgorszą Legię od 20 lat
