Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11955
Stary 07.05.2011, 19:55
Powiało grozą. Chłopcy zaczęli się obsypywać piaskiem, zaraz wyciągną swoje fujarki i zaczną mierzyć, kto ma dłuższą.

Panowie, trzymajcie jakiś poziom.

PS. Przy takiej lidze wszystko jest możliwe, nawet Legia z tytułem mistrzowskim. To byłyby niezłe jaja - nawet Zaorski z Bareją do spółki by tego nie wymyślili. Skorża w podwójnej koronie - za PP i Mistrzostwo, prowadząc najgorszą Legię od 20 lat
Ostatnio edytowane przez flamengista : 07.05.2011 o godz. 19:57.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując