Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Magpie
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
11954
07.05.2011, 19:53
Dawno nie byłem na forum. Nie jestem z Krakowa. W marcu na forum czytałem, że stadion będzie otwarty na mecz z Lechem. A tu kicha.
Magpie
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Magpie