Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Magpie
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11954
Stary 07.05.2011, 19:53
Dawno nie byłem na forum. Nie jestem z Krakowa. W marcu na forum czytałem, że stadion będzie otwarty na mecz z Lechem. A tu kicha.
Odpowiedz cytując