Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11950
Stary 07.05.2011, 19:45
Magpie napisał(a):Wyświetl post
pytanko małe mam czy w środę z Lechem Cały stadion będzie funkcjonował? A jeżeli nie to kiedy. Pozdrawiam
A Ty skąd nadajesz że zadajesz takie pytania jakbyś był z innej planety ?
Odpowiedz cytując