Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11949
Stary 07.05.2011, 19:45
Magpie napisał(a):Wyświetl post
pytanko małe mam czy w środę z Lechem Cały stadion będzie funkcjonował? A jeżeli nie to kiedy. Pozdrawiam

Z choinki się urwałeś ? Nie, nie będzie cały stadion 'funkcjonował'.
Odpowiedz cytując