o ile dobrze pamiętam to na tym forum nigdy nie było żadnej szczególnej hurapewności, że mistrz już nasz tylko raczej ostrożność i nadzieja.
jakiekolwiek prognozy, że już wszystko nasze to słyszałem w telewizjach, no taki fach dziennikarza, że coś musi powiedzieć, a kto patrzy czy gada mądrze czy głupio, takie czasy.
Będzie dobrze, choć trochę nerwów sobie do końca zszarpiemy, ten sezon taki jest.
Hipoteza, że to wyniki kupione i ustawiona wcale nie tak absurdalna, ale weź człowieku udowodnij cokolwiek
