Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11947
Stary 07.05.2011, 19:44
o ile dobrze pamiętam to na tym forum nigdy nie było żadnej szczególnej hurapewności, że mistrz już nasz tylko raczej ostrożność i nadzieja.

jakiekolwiek prognozy, że już wszystko nasze to słyszałem w telewizjach, no taki fach dziennikarza, że coś musi powiedzieć, a kto patrzy czy gada mądrze czy głupio, takie czasy.
Będzie dobrze, choć trochę nerwów sobie do końca zszarpiemy, ten sezon taki jest.
Hipoteza, że to wyniki kupione i ustawiona wcale nie tak absurdalna, ale weź człowieku udowodnij cokolwiek


Odpowiedz cytując