Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
Od: 03.2009
Offline
#
11946
07.05.2011, 19:42
Oczywiście (jak zawsze) mam nadzieje, że jutro jakoś wymęczymy to zwycięstwo, ale obiektywnie mówiąc to bardzo optymistyczne podejście, biorąc pod uwagę dwa ostatnie mecze. Ale z drugiej strony trzy porażki pod rząd?
Pachnie mi remisem.
Sliver12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sliver12
Znajdź inne posty napisane przez Sliver12