Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11946
Stary 07.05.2011, 19:42
Oczywiście (jak zawsze) mam nadzieje, że jutro jakoś wymęczymy to zwycięstwo, ale obiektywnie mówiąc to bardzo optymistyczne podejście, biorąc pod uwagę dwa ostatnie mecze. Ale z drugiej strony trzy porażki pod rząd?
Pachnie mi remisem.
Odpowiedz cytując