flamengista napisał(a):

Raju... Daj sobie spokój, ten sezon to totalna porażka. Mistrz w tej lidze to jak garbaty wśród ślepców. Nie ma się czym podniecać.
Nie powiem, miło by było, jeśli nasi doczołgają się do tytułu. Ale nie zmieni to oceny tego sezonu - zarówno w kontekście samej Wisły (totalna kicha -> Karabach) oraz ligi.
|
Dlatego tylko Mistrz sie liczy,jesli baty w pucharach sa pewne,to przynajmniej miejmy satysfakcje z Mistrzostwa