Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11940
Stary 07.05.2011, 19:24
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Raju... Daj sobie spokój, ten sezon to totalna porażka. Mistrz w tej lidze to jak garbaty wśród ślepców. Nie ma się czym podniecać.

Nie powiem, miło by było, jeśli nasi doczołgają się do tytułu. Ale nie zmieni to oceny tego sezonu - zarówno w kontekście samej Wisły (totalna kicha -> Karabach) oraz ligi.
Dlatego tylko Mistrz sie liczy,jesli baty w pucharach sa pewne,to przynajmniej miejmy satysfakcje z Mistrzostwa
Odpowiedz cytując