Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11936
Stary 07.05.2011, 19:22
STARY WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Chciała by duszyczka do raju

Pożyjemy, zobaczymy!!!
Raju... Daj sobie spokój, ten sezon to totalna porażka. Mistrz w tej lidze to jak garbaty wśród ślepców. Nie ma się czym podniecać.

Nie powiem, miło by było, jeśli nasi doczołgają się do tytułu. Ale nie zmieni to oceny tego sezonu - zarówno w kontekście samej Wisły (totalna kicha -> Karabach) oraz ligi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując