Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11934
Stary 07.05.2011, 19:21
Sami napisał(a):Wyświetl post
Pytaliście czy to Jagiellonia taka słaba, czy Widzew taki dobry w dzisiejszym meczu.

Oczywiście podstawowa sprawa to pierwsza bramka dla Widzewa, który mógł się cofnąć i grać z kontry. Jagiellonia przycisnęła wtedy i zagrażała bramce Widzewa, ale goście wyprowadzali za każdym razem groźne kontrataki. Po jednym z nich sam na sam wyszedł Sernas, ale z Sandomierski obronił i piłka wyszła na rzut rożny. Po rożnym piłkę ręką zagrał jeden z obrońców i karnego wykorzystał Sernas. 2min później po rzucie wolnym piłka trafiła do Grzelczaka ten odegrał do Sernasa i było już 0:3. Po tym golu gra Jagielloni "siadła". Warto też dodać, że obrona Jagi popełnia katastrofalne błędy. Wynik więc zasłużony.
To ja sie pytalem, dzieki. Widac ma Jaga słabszy dzien
Odpowiedz cytując