Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11927
Stary 07.05.2011, 19:16
Media wykreowały nas na Mistrza a tutaj juz nie jest to takie oczywiste wiec dajmy troche na wstrzymanie i sie tak nie podniecajmu przegrana Jagi. Ja juz troche ochłanalem i czekam cierpliwie na jutrzejszy mecz.
Odpowiedz cytując