Wiślak-1990 napisał(a):

Pewnie dopisują Lechii jutro 3 punkty
|
Zaraz jeszcze pojawią się ci, którzy twierdzą, że całkiem realne jest wyprzedzenie nas przez Amicę.
Jeśli nie zdobędziemy w tym sezonie mistrza to będzie tysiąc razy większy blamaż niż wszystkie Levadie, Karabachy itd.