Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
11924
07.05.2011, 19:13
Edson
napisał(a):
Wtorek: Polonia B.-Cracovia 1
Piątek: Polonia B.-Górnik 1
Niedziela: Wisła-Cracovia 1
i Żydy w I lidze
+
Lechia - Wisła 2
Wisła - Lech 1
Jaga - Legia 2
i mamy dwie pieczenie na jednym ogniu (Mistrz i spadek 3 kolejki przed koncem)
Ostatnio edytowane przez AS82 : 07.05.2011 o godz. 19:16.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82