Edson napisał(a):

|
I gdzie są teraz ci co dopisywali Jadze 6pkt po meczach z Polonią B. i Widzewem?
|
A gdzie są Ci co dopisywali Wiśle 3 pkt z Górnikiem?
Ta liga jest tak słaba i mizerna, że aż ciekawa i emocjonująca
Ważny mecz jutro Panowie!
A Legia moim zdaniem nadal ma szanse na MP. Nawet nie wiecie jak szybko może się włączyć do walki. Przy złym układzie wyników za tydzień może być kiepsko. Ale mam nadzieję, że Wisła się podniesie z lekkigo kryzysu.
Dlatego nie śmiać się z kreseq'a. Bo czym byłoby kibocowanie, bez wiary w swój zespół i końcowy sukces. Takie prawo kibica.