Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
olo887
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11913
Stary 07.05.2011, 19:07. szkoda
Mam nadzieje ze chociaz vice -mistrza zobedziemy,Widzew nam nie lezy,mam nadzieje ze z legia u siebie wygramy ale mysle ze to Wiselka zdobedzie mistrza ,pozdrawiam
Odpowiedz cytując