Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
olo887
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
11913
07.05.2011, 19:07. szkoda
Mam nadzieje ze chociaz vice -mistrza zobedziemy,Widzew nam nie lezy,mam nadzieje ze z legia u siebie wygramy ale mysle ze to Wiselka zdobedzie mistrza ,pozdrawiam
olo887
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do olo887
Znajdź inne posty napisane przez olo887