|
Ja powoli przestaję wierzyć w "niespodziankowość" tej ligi. To niemożliwe, żeby żadna drużyna nie prezentowała w miarę równej formy.
Powodów doszukiwałbym się w przelewach, które mogą sobie krążyć między jakimiś panami...
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|