Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11910
Stary 07.05.2011, 19:04
oj tam dziwna nie dziwna, słaba itd
trzeba się skupić nad pozytywami :

moim zdaniem bramka sezonu Grzelczaka, dawno takiej pięknej bramki nie mieliśmy w lidze
Odpowiedz cytując