kreseq napisał(a):

Grajacy ostatnio antyfutbol Widzew zaoral Jage juz w pierwszej polowie... Sernas sie przelamal...widac karny mu pomogl.
Jutro jeszcze remisik i bedzie cacy
|
Kolega nadal liczy na to, że jego Legia przegoni Wisły?
MMMMM napisał(a):

Dziwna, jeśli przegramy to Legia która w 25 meczach zdobyła 38 punktów stanie się realnym kandydatem do mistrzostwa, biorąc pod uwagę to że z nami grają u siebie
|
Spokojnie, nawet w przypadku porażki zachowamy przewagę 7 punktów nad Legią.
Wątpię, aby Legia wygrała wszystko do końca, a Wisła nie zdobyła przynajmniej 6 punktów w pozostałych 6 spotkaniach...