Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11908
Stary 07.05.2011, 19:03
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Grajacy ostatnio antyfutbol Widzew zaoral Jage juz w pierwszej polowie... Sernas sie przelamal...widac karny mu pomogl.
Jutro jeszcze remisik i bedzie cacy
Kolega nadal liczy na to, że jego Legia przegoni Wisły?
MMMMM napisał(a):Wyświetl post
Dziwna, jeśli przegramy to Legia która w 25 meczach zdobyła 38 punktów stanie się realnym kandydatem do mistrzostwa, biorąc pod uwagę to że z nami grają u siebie
Spokojnie, nawet w przypadku porażki zachowamy przewagę 7 punktów nad Legią.
Wątpię, aby Legia wygrała wszystko do końca, a Wisła nie zdobyła przynajmniej 6 punktów w pozostałych 6 spotkaniach...
Odpowiedz cytując