Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11907
Stary 07.05.2011, 19:03
Spokojnie jeszcze z tą Jagiellonia bo ostatnio z Polonia Bytom wyszla na 2:3 wiec moze sie wszystko zdarzyc. A tak apropo to oglada ktos ten mecz? Jaga taka słaba czy Widzew taki dzien ma?
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 07.05.2011 o godz. 19:06.
Odpowiedz cytując