Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
Od: 04.2011
Offline
#
11874
07.05.2011, 18:49
Trzeba patrzeć na siebie, to oczywiste ale gdyby Wisłą jednak miała kontynuować słabą passę to dobrze by było gdyby Jaga też traciła punkty. Chcemy przecież być mistrzem, nawet jeżeli słabym mistrzem z słabiutkiej ligi to lepsze to niż vce mistrz
MMMMM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMMMM
Znajdź inne posty napisane przez MMMMM