Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11874
Stary 07.05.2011, 18:49
Trzeba patrzeć na siebie, to oczywiste ale gdyby Wisłą jednak miała kontynuować słabą passę to dobrze by było gdyby Jaga też traciła punkty. Chcemy przecież być mistrzem, nawet jeżeli słabym mistrzem z słabiutkiej ligi to lepsze to niż vce mistrz
Odpowiedz cytując