Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11873
Stary 07.05.2011, 18:46
Najważniesze i tak jest nasze zwycięstwo z Lechią. Trzeba patrzeć na siebie. Mistrz (oby Wisła) tego roku będzie miał bardzo skromniutki dorobek punktowy.
Odpowiedz cytując