Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
Od: 03.2009
Offline
#
11873
07.05.2011, 18:46
Najważniesze i tak jest nasze zwycięstwo z Lechią. Trzeba patrzeć na siebie. Mistrz (oby Wisła) tego roku będzie miał bardzo skromniutki dorobek punktowy.
Sliver12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sliver12
Znajdź inne posty napisane przez Sliver12