Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
STARY WIŚLAK
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)
Offline
#
11866
07.05.2011, 18:24
STARY WIŚLAK
napisał(a):
Teoretycznie zaczęli o 19,15...ale może być małe opóźnienie
No i Widzew strzela gola...są jaja
jest pięknie
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI
…
1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011
…cdn.
STARY WIŚLAK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do STARY WIŚLAK
Znajdź inne posty napisane przez STARY WIŚLAK