Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11856
Stary 07.05.2011, 18:17
STARY WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Właśnie, nieprzewidywalność...My właściwie gładziutko przegrywamy ze Śląskiem a taka Polonia wywozi punkt.
i to jest wlasnie to piekno bo co to za liga jak przed sezonem wszystko policzymy i przyznamy podium i spadki, osobiscie najbardziej mnie denerwowalo za dobrych czasow kto b nie przyjechal na R22 to bylo wiadomo ze wywiezie od nas 3-4 bramki i to byla NUDA!!!! a jeszcze jedno fryzjera nie ma i liga ciekawsza
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując