STARY WIŚLAK napisał(a):

|
Właśnie, nieprzewidywalność...My właściwie gładziutko przegrywamy ze Śląskiem a taka Polonia wywozi punkt.
|
i to jest wlasnie to piekno bo co to za liga jak przed sezonem wszystko policzymy i przyznamy podium i spadki, osobiscie najbardziej mnie denerwowalo za dobrych czasow kto b nie przyjechal na R22 to bylo wiadomo ze wywiezie od nas 3-4 bramki i to byla NUDA!!!! a jeszcze jedno fryzjera nie ma i liga ciekawsza
