STARY WIŚLAK napisał(a):

|
Właśnie, nieprzewidywalność...My właściwie gładziutko przegrywamy ze Śląskiem a taka Polonia wywozi punkt.
|
Żadna nieprzewidywalność. Śląsk umie grać tylko w meczach z lepszymi zespołami, gdzie może zaparkować przegubowiec i kontrować. Między innymi dlatego Lenczyk sprawdza się najlepiej w słabych zespołach.