Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11853
Stary 07.05.2011, 18:04
STARY WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Właśnie, nieprzewidywalność...My właściwie gładziutko przegrywamy ze Śląskiem a taka Polonia wywozi punkt.

Żadna nieprzewidywalność. Śląsk umie grać tylko w meczach z lepszymi zespołami, gdzie może zaparkować przegubowiec i kontrować. Między innymi dlatego Lenczyk sprawdza się najlepiej w słabych zespołach.
Odpowiedz cytując