Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11852
Stary 07.05.2011, 18:01
Jaga Lechia i Legia szansę to sobie mogą czuć, ale jedyne co mogą zrobić to wygrywać swoje i czekać.
A nasi mają robić to samo, czyli wygrywać, i to już od tej kolejki .
Wtedy sobie inni mogą te szanse czuć do woli.

Ciekawy mecz będzie w Bytomiu, w rundzie jesiennej Craxa dostała na Kałuży 0-1, w przypadku remisu 4 punkty przewagi będzie trzeba za 5 liczyć.
I 4 kolejki do końca.


Odpowiedz cytując