|
Tylko prawda jest taka, ze lidera juz nikt sie nie boi dlatego tak przeciwnicy graja z Nami. Lech sie do tej pory nie daje dlatego Gornikowi tak słabo idzie. Najwazniejsze by w glowach naszych pilkarzy nic sie nie podzialo bo moze byc zle az do konca sezonu a tego nikt by nie chciał. Musza uwierzyc w swoje mozliwosci i zagrac tak jak np z Jagiellonia.
PS: Natomiast my ze Slaskiem przegrana a taka Polonia Bytom wywozi 1 punkt
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 07.05.2011 o godz. 17:58.
|