Speedy napisał(a):

Szkoda tylko, że nasi za wcześnie uwierzyli, że są już mistrzami 
Dobrze się stało, że Polonia zgubiła punkty. Nie będą mieli szans na puchary to już nie będą tak zdeterminowani w meczu z nami.
|
Myślę, że to przede wszystkim my musimy być zdeterminowani w każdym najbliższym meczu nie oglądając się na innych.
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.