Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11847
Stary 07.05.2011, 17:39
Jak jutro nie ugramy z Lechią 3 pkt to bardzo nieciekawie się zrobi.
Wszystko skomplikowała porażka z Górnikiem.

Jaga, Legia, Lechia mogą zwietrzyć szansę w kontekście naszych najbliżyszch bardzo ciężkich spotkań.
Odpowiedz cytując