STARY WIŚLAK napisał(a):

Matematyczne szanse to jedno a pojedynki na boisku to drugie. No i jest jeszcze wiara, a chyba tej to nie brakuje żadnej z drużyn...czy to jest utrzymanie w lidze czy też a może przede wszystkim MISTRZOSTWO.
A zatem jest ciekawie
|
Szkoda tylko, że nasi za wcześnie uwierzyli, że są już mistrzami
Dobrze się stało, że Polonia zgubiła punkty. Nie będą mieli szans na puchary to już nie będą tak zdeterminowani w meczu z nami.