Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11845
Stary 07.05.2011, 17:34
STARY WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Matematyczne szanse to jedno a pojedynki na boisku to drugie. No i jest jeszcze wiara, a chyba tej to nie brakuje żadnej z drużyn...czy to jest utrzymanie w lidze czy też a może przede wszystkim MISTRZOSTWO.

A zatem jest ciekawie
Szkoda tylko, że nasi za wcześnie uwierzyli, że są już mistrzami

Dobrze się stało, że Polonia zgubiła punkty. Nie będą mieli szans na puchary to już nie będą tak zdeterminowani w meczu z nami.
Odpowiedz cytując