Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11844
Stary 07.05.2011, 17:33
Kontry Gornika sa na prawde zabojcze - maja Poznaiacy z nimi problemy. Szkoda tylko, ze z nami wychodziło im lepiej niz z Lechem jak do tej pory. Lech natomiast pokazuje jak My powinnismy grac z Gornikiem - niestety teraz za pozno na wnioski. 1-0 gol Rudnevsa
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 07.05.2011 o godz. 17:38.
Odpowiedz cytując