|
Kontry Gornika sa na prawde zabojcze - maja Poznaiacy z nimi problemy. Szkoda tylko, ze z nami wychodziło im lepiej niz z Lechem jak do tej pory. Lech natomiast pokazuje jak My powinnismy grac z Gornikiem - niestety teraz za pozno na wnioski. 1-0 gol Rudnevsa
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 07.05.2011 o godz. 17:38.
|