Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2711
Stary 07.05.2011, 17:18
Sami napisał(a):Wyświetl post

ale co do pytania: gdzie z takim wynikiem mozna probowac sie dostac? chce cos zwiazanego z matma, myslalem o Informatyce i Ekonometrii na AGH ale teraz to nie wiem czy sie dostane, pewnie mi braknie z 20pkt..
Pamiętaj żeby pójść na kierunek, który rzeczywiście da Ci jakąś robotę później. Lepiej odpuść sobie nawet rok, popraw maturę za rok ale dostań się tam gdzie chcesz. Nie idź na na jakieś dziwne studia, które cię nie interesują i nic ci nie dają tylko dlatego żeby pójść, bo "wszyscy idą". Możesz sobie dorabiać gdzieś przez rok, poprawić maturę i dopiero iść na studia.
Odpowiedz cytując