pod koniec sezonu terminarz sam układa dramaturgię

Dużo będzie zależeć od tego , czy bytomianie wywiozą cokolwiek z Wrocławia.
Jeśli przegrają to w następnej kolejce u siebie będzie z Craxą walka o być albo nie być dla jednych i dla drugich.
Oczywiście co innego matematyczne szanse , bo tu dużo jeszcze w całej tabeli możliwe, a co innego zespół który przestaje wierzyć.
Nie tylko na górze jest ciekawie
