Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11841
Stary 07.05.2011, 17:11
pod koniec sezonu terminarz sam układa dramaturgię
Dużo będzie zależeć od tego , czy bytomianie wywiozą cokolwiek z Wrocławia.
Jeśli przegrają to w następnej kolejce u siebie będzie z Craxą walka o być albo nie być dla jednych i dla drugich.
Oczywiście co innego matematyczne szanse , bo tu dużo jeszcze w całej tabeli możliwe, a co innego zespół który przestaje wierzyć.
Nie tylko na górze jest ciekawie


Odpowiedz cytując