Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2429
Stary 07.05.2011, 16:49
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Euro nam tyle da co wejscie do Unii. Wiecej minusow jak plusow. Oczywiscie cos sie zmieni, troche na lepsze ale w gruncie rzeczy to w dalszej perspektywie przyniesie to same straty

A co do nagonki na kibicow to zobaczcie jak przez te lata Polakom zrobiono kal z mozgu. Dlaczego na kibica ktory cos przeskrobie, zabluzni itd mowi sie kibol, chuligan, pseudokibic? A na ojca ktory pobije dziecko mowi sie ojciec ktory pobil dziecko, na oszusta polityka mowi sie polityk, na nierzetelnego dziennikarza mowi sie dziennikarz? Juz na pierwszy rzut oka cos tutaj nie gra. Jestes kibicem+ zrobisz cos zlego nazywaja Cie pseudokibicem. Chyba nie ma innego podmiotu ktory sie okresla przedrostkiem pseudo. Przynajmniej nigdy w tv nie slyszalem o pseudomatce, pseudopolaku, pseudomiastowym itd

Po drugie zal mi ludzi ktorzy pisza ze z dizeckiem nie moga chodzic na mecze. Za ta propagande powinno sie ludzi banowac bo od tych bzdur boli glowa. Wszedzie gdzie czlowiek nie spojrzy to widzi te klamstwa. Sektor rodzinny na Wisle ma obecnie okolo 1300 miejsc, do tego dzieciaki sa tez na innych sektorach. Napewno chodzi ich na mecze kolo 2 tys. I co uwazasz jeden z drugim ze oni sa jacys pojebani? Ze ich rodzice sa chorzy? Przyjdz na mecz z dzieckiem a sie przkeonasz ze na meczu nie uslyszy wiecej bluzgow jak w szkole czy na podworku.
Przykro jest sluchac jak piszecie ze strach przyjsc na stadion bo nie kazdy musi byc kibolem, bandyta, fanatykiem. Aktualnie na stadionie WIsly jest mlyn 6 tysieczny a kibicow piknikowych jest 2 razy wiecej niz liczy mlyn. Takze idz sobie na sektor piknikowy i co najwyzej uslyszysz z mlyna "ruszcie dupy".


Pełna zgoda.

U nas od paru lat jest taka otoczka meczow pilkarskich jakby to byly jakies krwawe walki na trybunach i wogole Dizhad.
A tymaczasem prosze spojrzec ile jest dziewczyn,dzieci -malych i wiekszych ,rodzin,osob starszych.

I co gdzie ci agresywni kibole z pianą w pyskachGowno Prawda i TVN tak zmanipulowali spoleczenstwo ze az zal patrzec jak ludzie sa karmieni tymi klamstwami.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując