Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11835
Stary 07.05.2011, 16:18
Flow napisał(a):Wyświetl post
Wam naprawdę taką przyjemność sprawi spadek Cracovii? Dla mnie lepiej jak grają w Ekstraklasie, przynajmniej jest komplet na trybunach u nas (więcej kasy dla klubu) i fajnie co runde pokazywać kto rządzi w Krakowie.
Nie sprawa w spadku tylko w jakim stylu próbują się utrzymać...ale niech tam będzie jak piszesz...miło zawsze skopać tyłki Cracovii
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując