|
Wam naprawdę taką przyjemność sprawi spadek Cracovii? Dla mnie lepiej jak grają w Ekstraklasie, przynajmniej jest komplet na trybunach u nas (więcej kasy dla klubu) i fajnie co runde pokazywać kto rządzi w Krakowie.
''Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów''
|