Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Flow
Junior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11833
Stary 07.05.2011, 16:14
Wam naprawdę taką przyjemność sprawi spadek Cracovii? Dla mnie lepiej jak grają w Ekstraklasie, przynajmniej jest komplet na trybunach u nas (więcej kasy dla klubu) i fajnie co runde pokazywać kto rządzi w Krakowie.
''Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów''
Odpowiedz cytując