Worcester napisał(a):

|
Hejże hola! Wiele stron twierdzi, że Dudzic powinien pauzować, a zagrał. Ciekawe..
|
Jeśli jest prawdą to co piszesz to śmierdzi tu niezłym przekrętem...choć i wynik też jest "podkładem POLONII dla przyjaciół"
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.