Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jachu018
Junior Member
Od: 02.2011
Skąd: Poznań
Offline
#
3427
07.05.2011, 15:55
Bardzo bym prosił kogoś o nagranie jutrzejszego meczu (jeśli ktoś ma taką możliwość) i wrzucenie potem na jakiś serwer, gdyż jutro niestety nie będę w stanie go obejrzeć na żywo.
Z góry dzięki.
Kibic z
P
oznania
Jachu018
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jachu018
Znajdź inne posty napisane przez Jachu018