|
Sytuacja wygląda tak:
Pasy - 23 pkt i 5 meczy:
1. Wyjazd do Polonii Bytom remis
2. Derby porażka/remis
3. u siebie z Widzewem zwycięstwo
4. u siebie z Jagą zwycięstwo
5. wyjazd do Bełchatowa remis
Razem: 31-32 pkt
Arka - 24 pkt/6 meczy
1. dziś w Bełchatowie - remis
2. u siebie Ruch - zwycięstwo
3. wyjazd do Kielc - remis
4. u siebie z Polonią Bytom - remis
5. u siebie z Legią - remis
6. wyjazd do Wrocławia - porażka
Razem: 31 pkt
Polonia B. - 26 pkt/6 meczy
1. dzisiaj we Wrocławiu - porażka
2. u siebie z Pasami - remis
3. u siebie z Górnikiem - zwycięstwo
4. wyjazd do Gdyni - remis
5. u siebie z Amiką - porażka
6. wyjazd na Legię - porażka
Razem: 31 pkt
Takie moje luźne rozważania. Oczywiście dla Pasów kluczowy jest następny mecz, w Bytomiu. Porażka to katastrofa. Ale z tych rozważań jasno wynika, co oznacza dla nas zwycięstwo w derbach, a co dla naszych sąsiadów.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|