Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11825
Stary 07.05.2011, 15:37
Sartre napisał(a):Wyświetl post
No, już spokojnie z 5:1 mogło być.
Tu mogło być i 5:3, 6:4. Defensywy A-Klasowe.


Największy minus to personalne osłabienia Polonii w meczu z Jagą. Choć z drugiej strony czy brak zawodników, kórych Cracovia klepie trójką może być osłabieniem ?
Odpowiedz cytując