Sartre napisał(a):

|
No, już spokojnie z 5:1 mogło być.
|
Tu mogło być i 5:3, 6:4. Defensywy A-Klasowe.
Największy minus to personalne osłabienia Polonii w meczu z Jagą. Choć z drugiej strony czy brak zawodników, kórych Cracovia klepie trójką może być osłabieniem ?