Football Sorceress napisał(a):

Poproszę linka do takiego sondażu
|
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sonda...wiadomosc.html
Było do przewidzenia, pisałem od dnia incydentu, że w Bydgoszczy odstawiono debilizm, który wyjdzie bokiem strasznie. Nie było to nic odkrywczego.