Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.05.2011, 15:01
wiertar napisał(a):Wyświetl post
no ....a a u nas 16 tys "kibiców" na Górniku uzbiera ledwo 5 tyś zł.... WSTYD!!!!!!
Dobrze się czujesz ?, porównując zbiórkę na pomnik ze standardową zbiórką na oprawy. Chyba jest zasadnicza różnica. Więc nie używaj takich słow jak "wstyd".
Odpowiedz cytując