wiertar napisał(a):

|
no ....a a u nas 16 tys "kibiców" na Górniku uzbiera ledwo 5 tyś zł.... WSTYD!!!!!!
|
Dobrze się czujesz ?, porównując zbiórkę na pomnik ze standardową zbiórką na oprawy. Chyba jest zasadnicza różnica. Więc nie używaj takich słow jak "wstyd".